« Návrat na předchozí stránku
VOONO

VOONO

VOONO je exkluzivní česká přírodní značka, která se inspirovala tisíci lety prověřenými postupy v oblasti péče o tělo i ducha a dala vzniknout jedinečné stoprocentní řadě rostlinných barev na vlasy. Žádné umělé, konzervační látky ani žádná tajemství ve složení a výrobě kosmetiky. Jen a jen vysoce kvalitní rostliny a jejich pečlivé zpracování zaručuje intenzivnější barevný odstín vlasů, než mohou nabídnout běžné hennové barvy na trhu. Vaše vlasy budou mít krásný barevný odstín a jako bonus budou zdravé!

Za nadstandardně etickou politikou značky VOONO stojí expertní tým, který dbá nejen na původ veškerých surovin k výrobě kosmetiky, ale také na striktní zákaz testování produktů na zvířatech. Každý z produktů VOONO v sobě skrývá příběh těch nejčistších rostlin. Po minimálně pět generací pro vás vybírá rostliny, které se pěstují na malých polích a sklízí se 2x ročně.

Zřejmě každý z nás už slyšel o tom, že kouření ničí plíce, alkohol játra, masné výrobky střeva a energy drinky přetěžují srdce. A jak zacházíme s našim největším orgánem? Orgánem, který nás chrání, umožňuje nám vnímání, vstřebávání i vylučování? Ano, jak se staráme kůži? Nezapomínáme na ni? Kůže představuje až 7 % celkové tělesné hmotnosti a je přímou cestou do krevního oběhu. Jistě tedy chápete, že je více než žádoucí zacházet s tímto naším trojvrstvým brněním opatrně, zaslouží si stejnou pozornost jako ostatní orgány!

VOONO dbá na etiku, chápe zodpovědnost za život a aktivně se podílí na čistším světě pro všechny. Proto je společnost hrdá na každého svého zákazníka, který s ní tyto hodnoty sdílí, a děkuje za podporu.

“Každá změna se počítá, tak se zapojte i vy, garantujeme vám, že teprve pak to bude opravdu VOONO”!

Zobrazeno 10 produktů

Všechny produkty zakoupíte v eshopu daryzeme.cz