« Návrat na předchozí stránku
Service - Plants

Service – Plants

“Sloužit lidstvu tak, aby si více uvědomovalo moudrost přírody”. Toto motto je velkou inspirací pro společnost Service – Plants, která jej uvádí v život skrze starodávnou moudrost ájurvédy. Service – Plants se snaží každému pomoci k dosažení skvělého zdraví i vyrovnanosti a zároveň přispět osobnímu sebepoznání právě skrze originální receptury ájurvédské lékařky, učitelky a bylinkářky Kumudini Shoba.

Kumudini pochází ze Srí Lanky, z rodiny, která se už po několik generací zabývá léčením tradiční ájurvédou. Kumundi je odbornicí v bylinkářství s širokými znalostmi západních, čínských i ájurvédských bylin a zároveň je mostem spojujícím různé kultury, neboť její učení spočívá ve spojení starodávné moudrosti ájurvédy a západních tradic bylinkářství. To vše doplňuje svými bohatými zkušenostmi jak z Východu, tak ze Západu.

Všechny přírodní a organické ájurvédské produkty značky Service – Plants se vyznačují vysokou kvalitou a jsou tvořeny skupinou zkušených lékařů a vědců, právě pod vedením Kumudini Shoba, kteří se zároveň věnují znovuobnovení a uznání ájurvédského vědění. Produkty se vyznačují tím, že jsou tridóšické- to znamená, že harmonizují a vyrovnávají všechny dóši (váta, kapha, pitta). Veškeré jejich složky pochází buďto z akreditovaných organických farem nebo od přírodních pěstitelů, kde jsou pěstovány, sušeny a baleny s největší pečlivostí. Samotné produkty jsou vyráběny přímo ve výrobním podniku Service- Plants u Zlína za přísných standardů, aby bylo dosaženo nejvyššího stupně kvality.

Produkty společnosti Service – Plants neobsahují žádné umělé přísady ani konzervanty, nejsou testovány na zvířatech. Procházejí přísnou kontrolou čistoty a kvality, což jsou ostatně také klíčová slova této značky: “Naše produkty k vám přicházejí v čisté a silné podobě, přesně jak to zamýšlela Matka Příroda.”

My vám nabízíme od značky Service – Plants ručně míchané ájurvédské pleťové i masážní oleje a peelingy.

Zobrazeno 10 produktů

Všechny produkty zakoupíte v eshopu daryzeme.cz