« Návrat na předchozí stránku
Eliah Sahil

Eliah Sahil

Čistota a nevinnost jsou kvality, které stojí za vznikem značky Eliah Sahil. Právě tyto kvality panu Silviu Perprmerovi vnesl do života jeho malý syn Eliah, který jej inspiroval k vytvoření této čistě přírodní ájurvédské kosmetiky. Značku Eliah Sahil založil v roce 2008 a už od jejího zrodu jí charakterizují hodnoty, kterých si Silvio cení nejvíce: rodina, autentičnost a čistota bytí. On sám je certifikovaným učitelem jógy s životní filozofií, která je s jógou velmi úzce spjatá.

Kosmetické produkty jsou tvořeny s posláním poskytnout zákazníkům nejen účinnou péči, ale také povědomí o přírodních zdrojích, lidech a o všem co nás obklopuje.

Díky šetrnému a přirozenému zpracování rostlin, které nejsou nikterak modifikovány, produkty Eliah Sahil obsahují nejvyšší možnou koncentraci nezbytných vitamínů, minerálů, antioxidantů, olejů a dalších výživných látek.

Vysoce kvalitní bio pleťové, tělové a vlasové oleje jsou extrahovány lisováním za studena, jedině tak si mohou uchovat všechny prospěšné látky pro naši krásu a zdraví. Další zcela výjimečnou řadu tvoří prášková kosmetika, která obsahuje vysoce kvalitní  namleté ájurvédské rostliny a esenciální oleje. Jste-li zastáncem “klasické” kosmetiky, tedy krémů nebo tekutých šamponů, avšak zcela přírodních, i na vás Eliah Sahil  myslí. Prohlédněte si naší nabídku.

Veganská kosmetika certifikována ICADA.

Bez parabenů, ftalátů, tenzidů, ropných derivátů, syntetických vůní, alkoholu, palmového oleje, GMO, netestováno na zvířatech.

Mateřskou společností značky Eliah Sahil je Planet Pure. Silvio Perpmer ji založil v Rakousku již v roce 1999. Planet Pure vyrábí čistě přírodní certifikované ekologické prací a čistící prostředky se snahou chránit životní prostředí, snížit spotřebu odpadů a celkově pozitivně působit na trvale udržitelný rozvoj. Hesla, která vystihují společnost jsou: šetrnost, obnovitelnost, férovost, sociální spravedlnost, přírodní ingredience. Co se týká mechanizmů výroby, Planet Pure upřednostňuje spíše ruční výrobu než mechanické stroje a výrobní pásy. Více než 50% pracovní síly tedy tvoří opravdoví lidé.

Zobrazeno 11 produktů

Všechny produkty zakoupíte v eshopu daryzeme.cz