« Návrat na předchozí stránku

Slabé vlasy bez lesku a objemu

Pokud vaši předci nebyli majiteli bohaté a husté kštice (spíše naopak), ani vy, s velkou pravděpodobností, jste ji do vínku nedostali. Velkou úlohu zde totiž hraje genetika. Nezoufejte ale, zdraví vašich vlasů můžete ovlivnit. No a zdravý vlas se rovná vlas lesklý a silný. A to je podstatné!

Jak toho docílit? Důležitá je životospráva. Zdraví vlasů ovlivňuje to, co jíme. Takže vyvážená strava, bohatá na vitamíny a minerály a další tělu prospěšné látky. Důležité je také dodržovat pitný režim, dostatečně spát a nestresovat se.

A jak o vlasy pečovat zvenčí? O jemné vlasy je potřeba pečovat mnohem opatrněji. Nezatěžujte je barvením chemickými barvami a zkuste rostlinné barvy, viz. doporučené produkty níže, které je nejen obarví, ale také jim dodají potřebnou výživu. Používejte také vhodnou vlasovou kosmetiku, bez silikonů a dalších umělých přísad a umývejte vlasy dvakrát po sobě. Prvním mytím totiž z vlasů a vlasové pokožky smyjete nečistoty a při druhém mytí necháte na nich působit blahodárné látky, které se do vlasů snadno vstřebají. A jak dodat vlasům a další příděl vitamínů a minerálů? Před mytím použijte vlasovou masku nebo kvalitní olej. Tu nejlepší a nejvhodnější péči pro slabé vlasy bez lesku a objemu naleznete mezi produkty na této stránce.

Zobrazeno 1–12 z 16 produktů

Všechny produkty zakoupíte v eshopu daryzeme.cz