Dodací lhůta, platební možnosti, doprava

DODACÍ LHŮTA

Dostupnost konkrétního produktu je uvedena vždy v detailu tohoto produktu na www.naturale.cz . Dodací lhůta je závislá na dostupnosti produktu, platebních podmínkách a podmínkách dodání. Je-li produkt skladem, snažíme se jej expedovat ihned (v případě platby bankovním převodem, po připsání platby za zboží na náš bankovní účet).

MOŽNOSTI A CENA DOPRAVY

Česká pošta

Balíky odesíláme prostřednictvím společnosti Česká pošta. Můžete si vybrat mezi dvěma způsoby doručení balíku, a to „Balík Na poštu“ nebo „Balík Do ruky“:

  • Balík Na poštu

Česká pošta doručí Vaší zásilku v pracovní dny, obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy, na Vámi zvolenou pobočku České pošty, kde si balík můžete vyzvednout.  Jakmile Váš balík bude předán dopravci, posíláme Vám tuto informaci na email.

Cena dopravy:

79 Kč (objednávka do 2000 Kč)

zdarma (objednávka od 2001 Kč)

  • Balík Do ruky

Česká pošta doručí Vaší zásilku v pracovní dny, obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy, na Vámi zvolenou adresu v ČR, na které si balík převezmete.

Cena dopravy:

79 Kč (objednávka do 2000 Kč)

zdarma (objednávka od 2001 Kč)

Osobní odběr

Po domluvě si zboží můžete osobně vyzvednout přímo na adrese: Klikařov 11, 335 01 Neurazy. Při zvolení tohoto způsobu odběru zboží, je nutné zaplatit předem bankovním převodem na účet. Platby v hotovosti nepřijímáme. 

MOŽNOSTI PLATBY

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží, dle kupní smlouvy, můžete uhradit následujícími způsoby.

Běžným bankovním převodem

Platby běžným bankovním převodem přijímáme ze všech bankovních ústavů na číslo účtu: 282090154/0300. Variabilním symbolem je číslo Vaší objednávky.

Poplatek za tento způsob platby: zdarma

Dobírkou

za zboží zaplatíte hotově přímo přepravci na Vámi určené adrese nebo na pobočce České pošty.

Poplatek za tento způsob platby: 29,- Kč

Proč nakoupit v Naturale.cz?

Při objednávce nad 2000,- Kč doprava zdarma
Precizně vybrané produkty nejvyšší kvality
Jsme připraveni zodpovídat vaše dotazy